boldenon jak działa i do czego się go stosuje

boldenon jak działa i do czego się go stosuje

Stosujący Boldenon cenią sobie jego działanie i według wielu opinii jest jednym z łagodniejszych środków, który daje zamierzone efekty, zwłaszcza w połączeniu z innymi środkami. Na forach internetowych można się spotkać z opiniami, że stosowanie samego Boldenonu, pomimo jego skuteczności i niskiej toksyczności, jest dosyć drogie z uwagi na cenę Boldenonu. Dlatego też bardzo często kulturyści łączą go w cyklu z testosteronem.

  • W takiej kombinacji nie ma silnego efektu progesteronowego, a zwiększenie apetytu pomoże Ci w dostarczeniu odpowiedniej ilości składników odżywczych do budowy mięśni.
  • Jeden z najbardziej popularnych a zarazem najskuteczniejszych sterydów anabolicznych.
  • Są to substancje, które nie niwelują nawzajem swojego działania, i sprawiają, iż można w szybkim czasie zauważyć efekty ich stosowania w postaci zwiększonej masy mięśniowej.
  • W tym przypadku boldenone jest być może najbardziej odpowiednim sterydem z powodu umiarkowanych poziomów estrogenu, które pozwalają na czerpanie korzyści i uniknięcie skutków ubocznych aromatyzacji.
  • Te wszystkie zalety powodują, że zawierające Boldenon sterydy to częsty wybór nie tylko wśród kulturystów, ale również zawodników wybierających dyscypliny sportowe.

Takie mięśnie dobrze się trzymają nawet po odstawieniu preparatu. Najpowszechniej https://produsebiomag.ro/anaboliki-pl-com/najpopularniejsze-sterydy-anaboliczne-dla-poprawy-28107 łączy się Trenbolonem i propionatem testosteronu. Ze Stanozololem z kolei dobrze koreluje przy powiększaniu masy mięśniowej i siły. Oferowany przez nasz sklep preparat, zawierającyBoldenon to specyfik wykazujący się potężnym działaniem anabolicznym. Jego struktura chemiczna przypomina naturalny testosteron, a mimo wszystko – wykazuje słabsze efekty uboczne niż inne anaboliki.

Sklep z suplementami

Cena Boldenonu waha się od 120 złotych do 180 złotych za 10 ml w zależności od stężenia substancji aktywnej. Cena zazwyczaj dotyczy 250 mg do 300 mg/ml produktu oraz zależy od producenta. Bardzo często stosujący przedstawiają efekty na zdjęciach po stosowaniu środka. To, co go jednak wyróżnia od innych sterydów, to fakt, że mimo wszystko jest relatywnie bezpieczny dla organizmu człowieka. Najczęściej ze skutków ubocznych może pojawiać się obfite owłosienie oraz trądzik, jednak są to skutki, które występują wyłącznie u tych zawodników, którzy używają tego sterydu długo i intensywnie. Ogólnie rzecz biorąc zażywanie Boldenonu nawet przez dłuższy okres czasu nie wywołuje negatywnych skutków ubocznych, które w znacznym stopniu mogłyby odbić się na zdrowiu człowieka.

Pierwsza ciąża – 7 rzeczy, które warto wiedzieć

Podsumowując – boldeon przede wszystkim zwiększa tak zwaną pompę mięśniową, ale nie działa jedynie wizualnie, ponieważ jego działanie ma realne przełożenie na siłę mięśniową. Jego jakość, co jest bardzo ważne w sportach kulturystycznych, a zwłaszcza w sylwetkowych. Boldenon poza tym, że jest traktowany jako steryd anaboliczny, jest przede wszystkim środkiem farmaceutycznym. Co ciekawe, boldenon potocznie nazywany jest „zwierzakiem”, ponieważ wykorzystywany jest również w weterynarii.

Występujące jeszcze działania niepożądane to między innymi podwyższone tętno, czy zaburzenia jednostajności pracy serca, a także wypadanie włosów i zmiany skórne. Występowanie skutków ubocznych w głównej mierze zależy od nieumiejętnego stosowania sterydu. Aplikuje się go domięśniowo przez iniekcje (zastrzyk), a jego pozytywną cechą pod względem sylwetkowym jest to, że ma bardzo niską aromatyzację, co wpływa na niewielkie gromadzenie wody w organizmie po zażyciu środka. Zwiększa objętość krwi, dzięki czemu naczynka rosną szybciej i są bardziej wydajne – to wpływa na zwiększenie siły oraz suchej masy mięśniowej. Traktowany jest jako uniwersalny środek dopingujący, łagodny w skutkach i o skutecznym działaniu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.